Podrażniona skóra twarzy – przynieś jej ulgę z kremami The Saem

Jesteś posiadaczką bądź posiadaczem wyjątkowo wrażliwej i niezwykle skłonnej do podrażnień cery? Nie wiesz, jak poradzić sobie z reaktywną skórą twarzy raz na zawsze, ponieważ problem wraca do Ciebie jak boomerng, kiedy tylko za oknem zrobi się chłodno? Bez obaw! Jest na to sposób. Z kremami marki The Saem będziesz cieszyć się piękną, zdrową i ukojoną skórą bez podrażnień przez cały rok. Dlaczego na naszej twarzy pojawiają się podrażnienia i co je powoduje? Jaki krem do cery wrażliwej wybrać? Już tłumaczymy, zostańcie z nami do końca! Gwarantujemy – warto. Mamy dla Was na prawdę fantastyczne produkty!

Jeszcze do niedawna najbardziej popularnym typem cery była cera normalna, a mało kto słyszał w ogóle o cerze przetłuszczającej się lub suchej. Oczywiście, cery tego typu występowały, jednak nie tak często jak obecnie. Zanieczyszczone powietrze, zmiany klimatyczne, styl pracy i życia, stres w ilościach o jakich jeszcze lata temu nikt nawet nie myślał i wiele innych. Te wszystkie czynniki odbijają się na naszej skórze i jej stanie!

Co powoduje podrażnienia na twarzy? Przyczyny

Przyczyn podrażnienia skóry na twarzy może być wiele. Są to między innymi nieodpowiednio dopasowane kosmetyki kolorowe i pielęgnacyjne, alergie skórne oraz uczulenia. Podrażnienia na twarzy bywają również efektem nadmiernego opalania bez uprzedniego zabezpieczenia skóry odpowiednio wysokim filtrem UV. Pojawiają się także wskutek nadmiernego złuszczania naskórka kwasowymi peelingami lub gdy przesadzimy z ilością i częstotliwością aplikowania na twarz retinoidów.

Sposoby na podrażnienia na twarzy

Jeśli podrażnienie na twarzy pojawiło się wskutek zaaplikowania na nią na przykład maski, należy taki kosmetyk bezwzględnie zmyć z cery. Jeżeli natomiast przyczyna jest inna i nie jesteście w stanie usunąć z powierzchni skóry podrażniającego jej składnika, musicie zadziałać inaczej. W takiej sytuacji, warstwa hydrolipidowa Waszego naskórka została prawdopodobnie uszkodzona, a Waszym zadaniem jest jej odbudowa. Na tym etapie przydadzą Wam się silnie odżywcze kosmetyki, które odbudują ubytki. Koniecznie włączcie do swojej pielęgnacji bogaty krem do twarzy. Sprawi on, że cera odzyska utraconą elastyczność, przesuszenie i zaczerwienienie znikną, a wy raz na zawsze zapomnicie czym jest podrażniona skóra twarzy.

Podrażniona skóra twarzy? Te kremy przyniosą jej ukojenie!

  1. Jeju Fresh Aloe Cream to krem zawierający kompleks siedmiu ziołowych składników, które mają genialny wpływ na odbudowę uszkodzonego naskórka.
  2. Iceland Aqua Gel Cream, czyli lekki krem o żelowej konsystencji i wielkiej mocy. Wspiera odbudowę uszkodzonego płaszcza hydrolipidowego i chroni skórę przed nadmierną utratą wody.
  3. SAEM URBAN Eco Waratah Cream to kosmetyk, który ze względu na swoje silne działanie nawilżające, genialnie regeneruje uszkodzony naskórek i wzmacnia go.

Jesteśmy pewni, że każdy z zaproponowanych przez nas kremów poprawi stan Waszej podrażnionej skóry na twarzy w ekspresowym tempie. Koniecznie się z nimi zapoznajcie i wybierzcie ten, który w 100% odpowiada Waszym potrzebom i wymaganiom.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz inne artkuły

Potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem.