Stwórz kompletny plan pielęgnacji dobrany do potrzeb Twojej skóry z the SAEM

Stwórz kompletny plan pielęgnacji dobrany do potrzeb Twojej skóry z the SAEM

 

Kosmetyki na prezent to doskonały pomysł pod warunkiem, że dobrze znamy preferencje osób przez nas obdarowywanych lub wybieramy na tyle uniwersalne produkty, że sprawdzą się niezależnie od rodzaju posiadanej cery.

Dobrym pomysłem na uniwersalny zestaw prezentowy będzie komplet w postaci żelu pod prysznic lub płynu do kąpieli i kremu lub balsamu do ciała. Jeśli jednak zdecydujesz się na wybór kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy, marka the SAEM przygotowała kompletne plany pielęgnacji dostosowane do typów cery. Taki zestaw kosmetyków na prezent sprawdzi się w przypadku osób, które dobrze znamy – zestaw kosmetyków dla mamy, czy przyjaciółki to okazanie uczuć i pokazanie, że troszczymy się o nie!

 

1) Pielęgnacja skóry mieszanej

Skóra mieszana to jeden z najczęściej występujących typów cery, a jednocześnie najbardziej wymagających – tłuste partie twarzy (najczęściej strefa T – czoło, nos i broda) oprócz wyświecania się mają skłonności do powstawania wyprysków i zaskórników, natomiast pozostałe do przesuszenia i łuszczenia. Poprawna pielęgnacja skóry mieszanej powinna absorbować nadmiar sebum, po czym objąć proces jej tonizowania i lekkiego, a skutecznego nawilżenia. Ostatnim etapem pielęgnacji cery mieszanej będzie zapewnienie jej odpowiedniej fotoochrony.

 

Zestaw kosmetyków dla cery mieszanej the SAEM:

 1. Oczyszczająca pianka do mycia z wyciągiem z zielonej herbaty

2. Tonik d twarzy Jeju Fresh Aloe 92%

3. Wegańska emulsja Urban Eco Harakeke

4. Krem SPF 50+PA++++ Jeju Fresh Aloe

 

2) Pielęgnacja skóry normalnej

Posiadaczki cery normalnej to prawdziwe szczęściary, aczkolwiek jak każdy inny typ skóry, ona również wymaga odpowiedniego podejścia do pielęgnacji. Ten typ cery wymaga delikatnego i zarazem skutecznego oczyszczania, po którym następuje proces jej nawilżenia za pomocą kosmetyku z dodatkiem aloesu, który nawilża i łagodzi podrażnienia. Mocno nawilżające kremy może zastąpić lekka emulsja. Proces pielęgnacji skóry normalnej zamyka nałożenie na jej powierzchnię odpowiedniej ochrony przeciwsłonecznej w postaci kremu z filtrem SPF 50.

 

Zestaw kosmetyków do pielęgnacji skóry normalnej od the SAEM:

1. Pianka Urban Eco Harakeke

2. Emulsja do twarzy i ciała Jeju Fresh Aloe 86%

3. Krem SPF 50+PA++++ Jeju Fresh Aloe

 

3) Pielęgnacja skóry tłustej

Nadmierne błyszczenie, częste występowanie zaskórników, ziemisty kolor – to najczęstsze problemy, z jakimi borykają się posiadacze skóry tłustej. Podstawą odpowiedniej jej pielęgnacji jest dogłębne, skuteczne oczyszczenie, które pozwoli pozbyć się ze skóry nadmiaru sebum i zanieczyszczeń bez naruszania bariery lipidowej. Istotnym jest, by proces nawilżenia skóry tłustej został oparty o nałożenie lekkiego, orzeźwiającego kremu, który nawilży ją dogłębnie, a jednocześnie nie obciąży jej niepotrzebnie.

 

Zestaw produktów do pielęgnacji skóry tłustej the SAEM:

1. Oczyszczająca pianka do mycia twarzy z wyciągiem z drzewa herbacianego

2. Tonik Urban Eco Waratah

3. Nawilżający krem do twarzy Iceland

 

4) Pielęgnacja skóry suchej

Skóra sucha zasługuje na specjalne traktowanie zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, gdy narażona jest na częste zmiany temperatury i przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach. To sprawia, że pielęgnacja skóry suchej zakłada zastosowanie solidnej dawki nawilżenia oraz odbudowy bariery hydrolipidowej. Warto rozpocząć ją od oczyszczenia przy pomocy delikatnej pianki, kolejno stonizowania i nawilżenia za pomocą kosmetyku o lekkiej, nieobciążającej skóry konsystencji.

 

Odkryj zestaw produktów do pielęgnacji skóry suchej the SAEM:

1. Wegańska pianka do oczyszczenia twarzy Urban Eco Harakeke

2. Tonik Iceland

3. Nawilżająca esencja Urban Eco Waratah

4. Krem do twarzy Urban Eco Waratah

5. Krem SPF 50+PA++++ Jeju Fresh Aloe

 

Bogata oferta kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy the SAEM pozwoli stworzyć zestaw prezentowy, który ucieszy posiadacza każdego typu cery, zapewniając wyjątkowe doświadczenie kosmetyczne i radość podczas świąt czy innych okazji specjalnych.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz inne artkuły

Potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem.