Miś Iceland – innowacyjny produkt, który warto mieć zawsze przy sobie

Miś Iceland – innowacyjny produkt, który warto mieć zawsze przy sobie

 

Siniaki i opuchlizna w obrębie oczu sprawiają, że twarz wizualnie może wygląda na smutną, zmęczona, a nawet chorą. Skóra w tym miejscu jest wyjątkowo cienka. Osoby z ciepłym typem urody są bardziej narażone na powstawanie żółtych cieni pod oczyma, z kolei brązowe powstają u tych osób, które są narażone na nadmierną ekspozycję słoneczną. Jak się chronić przed opuchlizną i niechcianymi obrzękami w tych okolicach?

 

Jak szybko pozbyć się opuchlizny wokół oczu?

Oprócz częstej ekspozycji na słońcu, sińce i opuchlizna pod oczyma mogą powstawać z powodu stresu, picie zbyt małej ilości wody, palenia papierosów i alkoholu, a także stosowania niektórych leków i uwarunkowań genetycznych. Remedium na nie, oprócz kosmetyków, mogą stać się domowe sposoby – na opuchliznę doskonale zadziałają okłady z herbaty, rumianku, plastrów ogórka lub lodu. Zbawienny wpływ będzie mieć także przyłożona w opuchnięte miejsce, uprzednio schłodzona w lodówce, łyżeczka do herbaty.

 

Dlaczego warto stosować kosmetyki z wodą polodowcową na opuchliznę?

Lodowiec to naturalny filtr, dzięki któremu pozyskiwana z niego woda jest pozbawiona zanieczyszczeń, a jej smak delikatny i aksamitny. Woda z lodowca pozbawiona jest praktycznie wszelkich minerałów i azotanów, a zdaniem ekspertów absorbuje wartościowe dla zdrowia i urody minerały oraz pierwiastki, ważne dla organizmu nawet wtedy, gdy przyjmuje się je zewnętrznie. Z tego powodu kosmetyki z wodą mineralną mogą być stosowane przez osoby posiadające cerę wrażliwą oraz skłonną do podrażnień.

 

Marka the SAEM, zaglądając do najczystszych źródeł natury, w swoich kosmetykach sięga po polodowcową wodę czerpaną z wybrzeży Islandii, będącą bogatym źródłem minerałów i składników nawilżających i zamykając ją w linii odpowiadającej na potrzeby skóry przesuszonej i wymagającej znacznej dawki nawilżenia – linia Iceland od the SAEM to kompleksowa opieka dla skóry, począwszy od jej oczyszczania, poprzez tonizowanie oraz na procesie nawilżania kończąc. Oprócz krystalicznie czystej, polodowcowej wody, kosmetyki te zawierają również wyciąg z alg o działaniu odżywczym, łagodzącym, i przeciwbakteryjnym, a także wyciąg z porostu islandzkiego o działaniu łagodzącym, oczyszczającym oraz wygładzającym. Linia Iceland świetnie sprawdzi się w całorocznej pielęgnacji skóry, ale najkorzystniej wpływa na skórę latem, gdy pod wpływem wysokich temperatur skóra staje się podatna na opuchliznę. Więcej na jej temat możesz przeczytać w artykule na naszym blogu tutaj.

 

Postaw na natychmiastowe odświeżenie okolic oczu!

Wygodny w użyciu i zamknięty w niebanalnym opakowaniu – taki jest sztyft pod oczy the SAEM, który warto mieć zawsze pod ręką w każdych okolicznościach. Przyda się zarówno rano, po przebudzeniu, gdy skóra wokół oczu jest napuchnięta, można stosować go także w ciągu dnia, zwłaszcza latem, gdy wysokie temperatury sprzyjają powstawaniu zasinień i obrzęków w okolicach oczu. Sztyft wzbogacony o krystalicznie czystą wodę mineralną z Islandii rozjaśni i nawilży skórę. Odpowiednio dobrany skład zwiększa mikrocyrkulację, co minimalizuje ryzyko powstawania obrzęków i pomaga w szybszej regeneracji skóry.

 

To świetny sposób na subtelny upominek dla najbliżej sercu osoby – patrząc na jego opakowanie nie ma szans, by się nie uśmiechnąć! Można stosować go w ciągu dnia tak często, jak tylko zajdzie ku temu potrzeba – najlepiej wykonując masaż – kierując się od wewnętrznego ku zewnętrznemu kącikowi oka. By wzmocnić efekt działania produktu, przed jego użyciem warto włożyć go na kilka minut do lodówki. Delikatne schłodzenie i odświeżenie gwarantowane!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz inne artkuły

Potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem.